ورود
Instagram Telegram

 1332-500x383  

مجموعه ایران شهد فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تحقیق ، پژوهش و آنالیزهای آزمایشگاهی انواع عسل از اردیبهشت 1379 آغاز کرد و  از بهار 1384 اقدام به تولید و عرضه انواع عسلهای ایران و برخی کشورهای دنیا نمود.

هدف اصلی ما عرضه مستقیم و بدون واسطه انواع عسل طبیعی و خالص بصورت خام و حرارت ندیده به همراه سایر فراورده های دارویی زنبور عسل از زنبورستان به سفره های هموطنان عزیز و  سبد دارویی بیماران این مرز و بوم میباشد.

لازم به ذکر است که کلیه محصولات ارایه شده در این سایت از بکرترین نقاط کوهستانی،دشت،کویر و جنگل های ایران گلچین میشوند و پس از گذراندن آنالیزهای آزمایشگاهی تخصصی و اخذ برگه تاییدیه کتبی سلامت و خلوص محصول در اختیار هموطنان عزیز قرار میگیرند و هر محصول دارای برگه آنالیز آزمایشگاهی جداگانه میباشد که در قسمت فروشگاه در کنار تصویر هر عسل برگه آنالیز آزمایشگاهی آن نمونه عسل نیز قرار داده شده است...لذا چنانچه آزمایشگاه معتبری عدم خلوص و کیفیت محصولات ما را تایید کند کلیه هزینه های پرداختی مشتری گرامی شامل هزینه خرید،هزینه ارسال و همچنین هزینه آنالیز آزمایشگاهی بدون هیچ عذری عودت داده میشود.

امید است با ارایه عسل سالم طبیعی خام  و تغذیه نشده....گام بلندی در بهره مندی و رضایت هموطنان عزیز از این محصول شفابخش و دارویی بی منت خداوند حاصل زحمت شبانه روزی حشرات داروساز بالدار کوچکی موسوم به زنبور عسل برداشته باشیم.... به امید این ممکن.

ما با شما شفافیم....شماهم با سلامتی خود شفاف باشید.

محقق،پژوهشگر و مجموعه دار عسل: ح.کاسب

       (سالم تغذیه کنیم...سالم زندگی کنیم)